Samo provjerena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 36 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocjenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Uvijek zahtijevam od pružalaca usluga visoke higijenske standarde, a kako je salon „Gracija“ možda jedini u gradu koji insistira na besprijekornoj higijeni, izbor je bio lak. Dolazim već više od godinu dana (a inače živim na Starom Aerodromu!) i svaki put biram Jovanu, koja rado izlazi u susret mom perfekcionizmu i svojom stručnošću i posvećenošću čini da do naredne korekcije budem zaista zadovoljna. Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Jovana
Tijana (5 utisaka) - prije 1 godina
Nina je perfektna ❤️
Uslugu obavlja: Nina
Jelena Bronzani (5 utisaka) - prije 1 godina
Marica Carica
Uslugu obavlja: Marica
Milica (1 utisaka) - prije 1 godina
Uredne, kulturne djevojke, sjajno rade manikir.
Uslugu obavlja: Sara
Milena Bronzani (6 utisaka) - prije 1 godina
Divna Nina ❤️
Uslugu obavlja: Nina
Radmila Bronzani (10 utisaka) - prije 1 godina
Ljubaznost i usluga za 11/10! Gospođa je željna da objasni sve oko održavanja noktiju i može se s njom sve dogovoriti ❤️
Uslugu obavlja: Sanja
Aleksandra Maria (1 utisaka) - prije 1 godina
Savrseno!
Uslugu obavlja: Sladja
Sanja Bronzani (5 utisaka) - prije 2 godine
Ovog puta, nazalost, nosim nesto losiji utisak iz salona. Glavni razlog je to sto su mi naplacene drugacije usluge od one koje sam zakazala. To se vec jednom desilo, proslog puta, kada mi je koleginica naplatila pedikir, sredjivanje peta, zanoktica, a u stvari mi je samo skratila nokte. Ovog puta, naplacen mi je spa manikir, koji nisam trazila. Trebalo je samo da mi se skine trajni lak i stavi obicni. Djevojka me jeste pitala da li zelim manikir, i kad sam pitala sta to podrazumijeva rekla mi je da sredjuje zanoktice, a sas vidim da je u opisu spa manikira potpuno druga usluga. Napominjem da je ovog puta kvalitet laka losiji, ali to cu pripisati sebi, jer sam ga ja izabrala :). U svakom slucaju, mislim da nije lijepo da klijent ima osjecaj da hocete da naplatite vise, a to mi se ne desava prvi put kod vas. Srdacan pozdrav!
Emilija Bronzani (1 utisaka) - prije 2 godine
10 za Ivanu ❤️❤️
Ana Srebrni (1 utisaka) - prije 3 godine
Jovana je jedno predivno stvorenje!
Snežana (1 utisaka) - prije 3 godine
Salon broj 1 u Podgorici!
Najljubaznije osobolje, najkvalitetnija usluga, higijena na nivou, amtosfera predivna!
Čista desetka!
Andrijana Bronzani (10 utisaka) - prije 3 godine
Jovanaaaa Zaric , profesionalna, precizna i brza
Tanja (1 utisaka) - prije 3 godine
Postovani buduci klijenti kozmetickog salona Irena,
Kozmeticare posjecujem preko dvadeset godina.Obisla sam, bez izuzetka, sve salone u gradu,neke salone u Beogradu pa i u Berlinu.
Ovo je ubjedljivo najbolji medicinski pedikir koji mi je ikad uradjen.
Odusevljena sam.
Sonja Radovic
Uslugu obavlja: Irena
Sonja (1 utisaka) - prije 3 godine
Fenomenalno
Uslugu obavlja: Ivana
Jelena (1 utisaka) - prije 4 godine